MOSKITIERY

Stanowią skuteczną ochronę przed owadami, insektami oraz opadami z drzew krzewów i kwiatów.

MOSKITIERY

Moskitiery stanowią skuteczną ochronę przed owadami, insektami oraz opadami z drzew krzewów i kwiatów. Dzięki prostej konstrukcji znajdują zastosowanie do każdego rodzaju okien i drzwi. Produkowane są na indywidualne zamówienie pod każdy wymiar. Zastosowana siatka składa się z oczek z włókna szklanego, która  nie utrudnia widoczności i cyrkulacji powietrza.

Moskitiery okienne

Moskitiera ramkowa to najprostsza z moskitier. Zapewnia bezinwazyjny montaż za pomocą kilku uchwytów mocowanych do profilu aluminiowego i szybki demontaż w okresie zimowym lub do czyszczenia. Ramka z profilu aluminiowego dostępna jest w kolorze białym, brąz, antracyt i w palecie kolorów drewnopodobnych.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiera uchylna – stosowana w drzwiach balkonowych i tarasowych. Mocowana jest za pomocą zawiasów do ramy drzwiowej z możliwością zastosowania samozamykacza. Doskonale zabezpiecza umożliwiając swobodne korzystanie z drzwi.

Moskitiera rolowana – System wyposażony w estetyczną aluminiowa kasetkę i prowadnice z napędem sprężynowym. Siatkę można dowolnie zwinąć bądź rozwinąć w zależności od potrzeb. Moskitiera może się rozwijać w pionie lub poziomie. Stosowana do wszelkiego rodzaju okien i drzwi tarasowych i balkonowych.

 

Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana dzięki swojej modułowej budowie może być składana w system jedno lub dwuskrzydłowy. Plisowana siatka po złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym. Tym samym zajmuje niewielką ilość miejsca po jej zsunięciu. Moskitierę plisowana cechuje minimalizm, estetyka i funkcjonalność co przekłada się w stylowe i eleganckie rozwiązanie.

Moskitiery przesuwne

Moskitiera przesuwna stosowana jest w dużych przeszklonych wnękach jak balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach – górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Dostępność wielu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle szyby. Co więcej, moskitiera przesuwna dobrana w kolorze stolarki okiennej, stworzy z oknem spójną i harmonijną całość.